5 Essential Elements For درب اتوماتیک شیشه ای

یراق ‌آلات و کیفیت شیشه سکوریت در کارکرد و طول عمر آن تأثیر بسزایی دارد.

۶- شرکت خدمات حفاظتی اشل در تهران به نصب درب اتوماتیک پارکینگ مشغول است. خدمات این شرکت شامل نصب درب اتوماتیک ریلی، بازویی و سکشنال می باشد.

جک درب پارکینگ یا جک برقی همانند کرکره برقی از ابزارهایی است که امروزه در پارکینگ ها استفاده می شود.نصب جک درب پارکینگ مراحل و مشکلات خاص خود را دارد ، با این وجود نمی توانید برای پارکینگ ساختمان خود ، جک پارکینگ را نصب نمایید .

لیست قیمت آیفون تصویری کوماکس لیست قیمت آیفون تصویری سیماران لیست قیمت آیفون تصویری اف اف تکنولوژی لیست قیمت آیفون تصویری آلدو لیست قیمت آیفون تصویری الکتروپیک لیست قیمت آیفون تصویری سوزوکی لیست قیمت آیفون تصویری کالیوز لیست قیمت آیفون تصویری تابا لیست قیمت آیفون تصویری تکنما

قیمت درب شیشه ای سکوریت بر اساس متراژ شیشه مورد استفاده و همچنین فریم و انواع اتصالاتی که در زمان نصب و اجرای آن استفاده می گردد، تاثیر بسیاری دارد. می توانید برای بررسی و اطلاع از قیمت درب شیشه ای مورد نیاز محل پروژه خود با بخش فروش ایمن صنعت تماس بگیرید تا بعد از انجام مشاوره برای تعیین نمودن متراژ پروژه و انتخاب نوع درب قیمت کامل پروژه شما را برآورد نمایند.

آشنایی با انواع، ویژگی‌های هر نوع و قیمت درب شیشه ای اتوماتیک به شما در انتخاب بهترین محصل کمک می‌کند

تماس با ما تلفن: ۴۴۲۶۹۵۱۷ – ۰۲۱ تلفن: ۴۴۲۶۹۵۱۶ – ۰۲۱ کارشناس: ۰۹۱۲۱۰۲۲۴۸۰ فکس:۴۴۲۳۸۵۹۸ – ۰۲۱ اخبار و مقالات نوشته‌های تازه

اگر بخواهیم خیلی سریع به این سوال جواب بدهیم، باید بگوییم کرکره اتوماتیک یا کرکره برقی نوع مدرن و پیشرفته همان کرکره مغازه های قدیمی است. اما بطور حرفه ای باید گفت که کرکره اتوماتیک یا کرکره برقی نوعی کرکره می باشد که به click here وسیله یک موتور و قدرت برق کار می کند. همچنین با استفاده از یک ریموت به راحتی امکان باز و بسته شدن آن فراهم شده است. افراد درب اتوماتیک شیشه ای با توجه به شرایط و مزایا و معایب کرکره اتوماتیک اقدام به نصب کرکره برقی می نمایند. برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله مراحل نصب کرکره مغازه را مطالعه فرمایید.

از درب های سکشنال برای فضاهای کم عرض مسقف استفاده می شود. درب های بازویی غالبا به صورت دو لنگه اجرا می شوند. درب اتوماتیک هوشمند بوده و موجب تسهیل در تردد می گردد. قیمت درب اتوماتیک پارکینگ با توجه به متراژ کار، نوع درب، نوع جک و … متفاوت است.

درب اتوماتیک ریلی برای یه ورودی سه تایی چقد هزینه می برد ؟

شیشه های مورد استفاده در این مدل درب غالبا به صورت ۱۰ میل سکوریت است. البته قابلیت استفاده از شیشه دو لایه ۵ میل سکوریت لمینیت شده، ساتینا و یا رنگی طرحدار است که با توجه به کاربری فضای مورد استفاده از شیشه مناسب استفاده می شود.

دفتر پشتیبانی : میدان رسالت، خیابان فرجام، کوچه حسینعلی، مرکز علم و فناوری دانشگاه علم و صنعت

در چه مکان هایی می توان از درب شیشه ای سکوریت و درب های شیشه ای دیگر استفاده کرد؟

۱۱- شرکت ایران اتوماتیک در تهران به نصب درب اتوماتیک پارکینگ مشغول است. خدمات این شرکت شامل نصب درب اتوماتیک بازویی، سکشنال here و نصب راه بند می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *